
Розтяжка-спіраль LIMO TOY (на ліжечко, прорізувач, брязкальце, плюш) 9389A 9389A-A
Продавець: Круті тачки
539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9389A 9389A-A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розтяжка-спіраль LIMO TOY (на ліжечко, прорізувач, брязкальце, плюш) 9389A 9389A-A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Плюш |
| Состояние | Новое |
| Тип | Погремушка |
| Цвет | Серый |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Пол | Унисекс |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


