
Розумна WiFi розетка 20А з лічильником електроенергії Tuya Smart 4400Вт, Біло-сіра / Розетка з підключенням до телефону
Продавець: HUGO
269 ₴384,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності330 замовлень
Артикул: 23456741602
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розумна WiFi розетка 20А з лічильником електроенергії Tuya Smart 4400Вт, Біло-сіра / Розетка з підключенням до телефону». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Розумна wifi розетка з таймером 16А, 3300Вт, Smart WiFi / Смарт розетка / Вайфай розетка

Набір 2шт Розумна WiFi розетка 20А з лічильником електроенергії Tuya Smart / Розетка з підключенням до телефону

Розумна WiFi розетка 20А з лічильником електроенергії Tuya Smart 4400Вт, Чорна / Розетка з підключенням до телефону

Розумна WiFi розетка 20А з лічильником електроенергії Tuya Smart 4400Вт, Біла / Розетка з підключенням до телефону
📋 Технічні характеристики
| Способ установки | Накладной |
| Количество разъемов | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальный ток | 20 А |
| Заземление | Да |
| Состояние | Новое |
| Длина | 83 мм |
| Высота | 49 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Цвет корпуса | Бело-серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-27
Вітаємо! Раді, що вам сподобалась наша робота! Дякуємо за добрі слова й замовлення — будемо на зв’язку!