
Розвиваюча дошка TREE TOYS (пінцет, ложка, силіконові кошики, мозаїка, цифри, фігурки) MD 2514
Продавець: Круті тачки
1 012 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MD 2514
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розвиваюча дошка TREE TOYS (пінцет, ложка, силіконові кошики, мозаїка, цифри, фігурки) MD 2514». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tree Toys |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-12
Посилка прийшла швидко, якісно упакована, купувала на подарунок, сподіваюсь дитині сподобаєтьс. Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


