
Розвиваюча гра "Математичні ваги-балансир" (19 тварин, 30 карток) 32846
Продавець: Круті тачки
539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 32846
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розвиваюча гра "Математичні ваги-балансир" (19 тварин, 30 карток) 32846». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 12 мес |
| Диаметр упаковки | 260 мм |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


