
Розвиваюча іграшка Будиночок Hola (звук, підсвічування, музичний чіп) HE 898600
Продавець: Круті тачки
728 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HE 898600
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розвиваюча іграшка Будиночок Hola (звук, підсвічування, музичний чіп) HE 898600». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hola |
| Возраст | От 2-х лет |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 170 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бизиборд |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-14



