
Розвиваюча іграшка машинка-конструктор Hola (шуруповерт, світло, звук українською) 6109
Продавець: Круті тачки
1 098 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 6109
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розвиваюча іграшка машинка-конструктор Hola (шуруповерт, світло, звук українською) 6109». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hola |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 14 см |
| Высота упаковки | 170 мм |
| Длина | 24 см |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Транспорт |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 9 см |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| Языки | Английский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-02



