
Розвиваюча подушка (брязкальце, прорізувач, у коробці) 6601
Продавець: Круті тачки
604 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6601
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розвиваюча подушка (брязкальце, прорізувач, у коробці) 6601». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 100 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 440 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| Возраст | С рождения |
| Пол | Унисекс |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-29
Отримала раніше заявленого часу. Товар якісний. Дякую ☺️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


