
Розвиваючий ігровий інтерактивний центр (годуй пташку, лабіринт, спуск м'ячика) 688-34
Продавець: Круті тачки
783 ₴1 088 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 688-34
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розвиваючий ігровий інтерактивний центр (годуй пташку, лабіринт, спуск м'ячика) 688-34». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 10-ти месяцев |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровая панель |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-20
Переваги
Гарне обслуговування


