
Ручний пилосос для видалення пилових кліщів, 250 мл, з USB, Konka 816, Фіолетовий / Бездротовий пилосос
Продавець: HUGO
584,41 ₴834,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234568984
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний пилосос для видалення пилових кліщів, 250 мл, з USB, Konka 816, Фіолетовий / Бездротовий пилосос». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Вертикальний вакуумний пилосос 2в1 XYX-TC02, з фільтром / Ручний пилосос для дому / Пилосос-трансформер

Ручний пилосос для видалення пилових кліщів, 250 мл, з USB, Konka 816, Білий / Бездротовий пилосос

Ручний пилосос для важкодоступних місць, 21В, Без мішка, Car Mounted Vacuum Cleaner / Бездротовий пилосос / Автомобільний пилосос
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ручной (автомобильный) |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Объем пылесборника | 0.25 л |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Высота | 245 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вес | 0.87 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-20
Вже 2 дні, як оплачені, а товар не комплектується.
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили