
Ручний відпарювач для вертикального відпарювання та прасування RAF R.1284 1700W
Продавець: Velotrend
1 149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5117/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний відпарювач для вертикального відпарювання та прасування RAF R.1284 1700W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Ручний відпарювач для одягу Bitek BT-1277G 200 мл 1600Вт Парогенератор для прасування одягу Зелений

Ручний відпарювач для одягу 1000Вт, 250мл, CB-3136 / Вертикальний відпарювач / Парова праска

Ручний відпарювач для одягу вертикальний RAF 1214B, 1500W, Помаранчевий / Пароочисник для дому / Парова праска

Ручний відпарювач для одягу 3000W ZP-210, 400мл, чорний / Праска-відпарник / Ручна праска
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Возможность долива воды | Да |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Съемный бак для воды | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 110 мм |
| Щетка для удаления пыли и ворсинок | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16
Переваги
Товар був у наявності