
Рушниця дитяча (механічний принцип роботи, довжина 38 см, 2 дула, 10 м'яких патронів, 6 гільз, приціл) 832
Продавець: Круті тачки
658 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 832
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рушниця дитяча (механічний принцип роботи, довжина 38 см, 2 дула, 10 м'яких патронів, 6 гільз, приціл) 832». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота | 130 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина | 380 мм |
| Длина упаковки | 515 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упаковки | 68 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


