
Рибальський ставок (магнітна рибалка, 2 вудки, колесо огляду, у коробці) 364
Продавець: Круті тачки
517 ₴728 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 364
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рибальський ставок (магнітна рибалка, 2 вудки, колесо огляду, у коробці) 364». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 420 мм |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина | 530 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магнитный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 280 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-16



