
Рюкзак для ноутбука з USB, 16", 42x28x16 см, BAG BG-40, Чорний / Міський рюкзак для студента / Чоловічий рюкзак
Продавець: GoodChoise
455 ₴650 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23458343402
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак для ноутбука з USB, 16", 42x28x16 см, BAG BG-40, Чорний / Міський рюкзак для студента / Чоловічий рюкзак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Міський рюкзак-антивор з USB (45х30х10 см) Bobby, сірий / Молодіжний рюкзак для ноутбука

Рюкзак для ноутбука 16", 42x28x16 см, USB, BAG BG-40, Синій / Міський рюкзак / Чоловічий рюкзак для студента

Рюкзак для ноутбука 16", 42x28x16 см, з USB, BAG BG-40, Чорний / Міський рюкзак / Чоловічий рюкзак для студента

Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. Лучшая цена
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Объем | 25 л |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | Карман для ноутбука, Анатомическая конструкция, USB-разъем, Лямки анатомической формы, Совместим с форматом А4, Водонепроницаемая ткань |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 16 см |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 28 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності