
Рюкзак для ноутбука 16", 42x28x16 см, USB, BAG BG-40, Синій / Міський рюкзак / Чоловічий рюкзак для студента
Продавець: HUGO
475 ₴678,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23458343401
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак для ноутбука 16", 42x28x16 см, USB, BAG BG-40, Синій / Міський рюкзак / Чоловічий рюкзак для студента». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Міський рюкзак-антивор з USB (45х30х10 см) Bobby, сірий / Молодіжний рюкзак для ноутбука

Рюкзак для ноутбука 16", 42x28x16 см, з USB, BAG BG-40, Чорний / Міський рюкзак / Чоловічий рюкзак для студента

Водостійкий швейцарський міський рюкзак swissgear 8810 чоловічий із зарядкою, міський рюкзак для ноутбука. Лучшая цена

Рюкзак міський з USB-виходом, 42x31x17 см / Рюкзак для ноутбука / Чоловічий рюкзак / Дорожній рюкзак
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Мужской |
| Тип | Городской |
| Объем | 25 л |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | USB-разъем, Водонепроницаемая ткань, Карман для ноутбука, Вентиляция спины, Лямки анатомической формы, Совместим с форматом А4 |
| Цвет | Синий |
| Глубина | 16 см |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 28 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Узоры и принты | Надписи |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-10
Дуже поганий запах резини дешевої та тканини, не вевітрюється ((((
Переваги
Товар не відповідав опису