
Рюкзак дитячий для хлопчика (від 4 до 7 років) Kite Kids 534 Transformers
Продавець: Круті тачки
1 215 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TF24-534XS
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак дитячий для хлопчика (від 4 до 7 років) Kite Kids 534 Transformers». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 226 г |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 10 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 7.35 л |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень |
| Персонажи | Transformers |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Малый |
| Размер (рост) | XS(до 115 см) |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Сказки, кино, мультфильмы |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 22 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


