
Рюкзак шкільний GoPack Education GO24-175M-10 Run Faster (зріст від 130 до 145 см)
Продавець: Круті тачки
1 458 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: GO24-175M-10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний GoPack Education GO24-175M-10 Run Faster (зріст від 130 до 145 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GoPack |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 12 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 17 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 29.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-08
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


