
Рюкзак шкільний Kite Education Hot Wheels Skate (зріст 130-145 см, ортопедична спинка) HW25-585M
Продавець: Круті тачки
3 190 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: HW25-585M
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний Kite Education Hot Wheels Skate (зріст 130-145 см, ортопедична спинка) HW25-585M». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kite |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 12 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Регулируемые лямки, Нагрудный ремень |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 29 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-19
Дякую за швидку доставку.Дуже сподобався рюкзак,чудова якість.Відмінна робота операторів,відповіли на усі запитання.Доступний сайт,зрозуміло відтворено,одразу можна знайти будь який товар.Буду рекомендувати друзям.



