
Самокат беговел 5в1 iTrike MAXI з батьківською ручкою (дод. коліщатка, підсвічування) JR3-101-P Рожевий Сонечко
Продавець: Круті тачки
1 479 ₴1 998 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JR3-101-P
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат беговел 5в1 iTrike MAXI з батьківською ручкою (дод. коліщатка, підсвічування) JR3-101-P Рожевий Сонечко». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 77 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 116 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Родительская ручка, Ножной тормоз, Светодиодная подсветка колес, Регулировка руля по высоте, Подножка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-15



