
Самокат двоколісний для дорослих iTrike SR2-014-4-W Білий
Продавець: Круті тачки
3 091 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR2-014-4-W K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат двоколісний для дорослих iTrike SR2-014-4-W Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Самокат двоколісний для підлітка iTrike SR 2-049-1-WBL Біло-блакитний | Самокат для підлітка

Самокат двоколісний для дорослих iTrike SR 2-014-W Білий

Самокат двоколісний для підлітка iTrike SR2-018-9-B Чорний | Самокат для підлітка

Самокат двоколісний для підлітка iTrike SR2-018-8-G Сірий | Самокат для підлітка
📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота рулевой стойки | 105 см |
| Диаметр колеса | 230 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Амортизатор, Ножной тормоз, Ручной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-02
Переваги
Товару не було в наявності, Ціна вище заявленої, Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного, Неввічливий продавець, Товар не відправили


