
Самокат двоколісний для підлітка (колеса PU, кермо 84-95,5см) iTrike SR 2-049-1-BL Чорно-блакитний
Продавець: Круті тачки
1 965 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR 2-049-1-BL K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Самокат двоколісний для підлітка (колеса PU, кермо 84-95,5см) iTrike SR 2-049-1-BL Чорно-блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота рулевой стойки | 95.5 см |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка, Ручной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-05-17
Все чудово, дитина щаслива
2024-05-15
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2024-05-11
2024-04-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна






