
Самокат двоколісний "Skyper" (колеса PU 200 мм, 1 амортизатор, ручне гальмо) Sirius S - 86735 Чорно-червоний
Продавець: Круті тачки
1 958 ₴2 757 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: S - 86735
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат двоколісний "Skyper" (колеса PU 200 мм, 1 амортизатор, ручне гальмо) Sirius S - 86735 Чорно-червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота рулевой стойки | 98 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ручной тормоз, Ножной тормоз, Подножка, Амортизатор |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




