
Самокат із надувними колесами 12 дюймів iTrike SR2-047-BBL Синій | Самокат для підлітка
Продавець: Круті тачки
1 321 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR2-047-BBL K70
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат із надувними колесами 12 дюймів iTrike SR2-047-BBL Синій | Самокат для підлітка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 93 см |
| Диаметр колеса | 304.8 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка, Амортизатор, Ручной тормоз, Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






