
Самокат триколісний дитячий з підсвічуванням фари, коліс та регулюванням керма до 80 см iTrike JR3-135-P Рожевий
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: JR3-135-P
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат триколісний дитячий з підсвічуванням фари, коліс та регулюванням керма до 80 см iTrike JR3-135-P Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Самокат триколісний дитячий (колеса PU, кермо 75-84 см) iTrike MAXI JR 3-003-R Червоний

Уцінка! Самокат триколісний дитячий складний Skyper (колеса PU 125х40мм, підсвічування платформи, звук) UK 41205 Зелений

Самокат триколісний дитячий складний Skyper (колеса PU 125х40мм, підсвічування платформи, звук) UK 51306 Рожевий

Самокат триколісний дитячий (кермо 64-79, ножне гальмо, d=12 см) Best Scooter 57795 Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Конструкция | Складная |
| Количество колес | 3 |
| Диаметр колеса | 125 мм |
| Высота рулевой стойки | 80 см |
| Особенности | Светодиодная подсветка колес, Регулировка руля по высоте |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-10



