
Самокат триколісний дитячий (кермо 64-79, ножне гальмо, d=12 см) Best Scooter 57795 Рожевий
Продавець: Круті тачки
1 891 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57795 K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат триколісний дитячий (кермо 64-79, ножне гальмо, d=12 см) Best Scooter 57795 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Самокат триколісний дитячий з підсвічуванням фари, коліс та регулюванням керма до 80 см iTrike JR3-135-P Рожевий

Самокат триколісний дитячий (колеса PU, кермо 75-84 см) iTrike MAXI JR 3-003-R Червоний

Уцінка! Самокат триколісний дитячий складний Skyper (колеса PU 125х40мм, підсвічування платформи, звук) UK 41205 Зелений

Самокат триколісний дитячий складний Skyper (колеса PU 125х40мм, підсвічування платформи, звук) UK 51306 Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 79 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності


