
Самокат триколісний дитячий (колеса PU, кермо 75-84 см) iTrike MAXI JR 3-003-R Червоний
Продавець: Круті тачки
986 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: JR 3-003-R K40
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат триколісний дитячий (колеса PU, кермо 75-84 см) iTrike MAXI JR 3-003-R Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Самокат триколісний дитячий з підсвічуванням фари, коліс та регулюванням керма до 80 см iTrike JR3-135-P Рожевий

Уцінка! Самокат триколісний дитячий складний Skyper (колеса PU 125х40мм, підсвічування платформи, звук) UK 41205 Зелений

Самокат триколісний дитячий складний Skyper (колеса PU 125х40мм, підсвічування платформи, звук) UK 51306 Рожевий

Самокат триколісний дитячий (кермо 64-79, ножне гальмо, d=12 см) Best Scooter 57795 Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 85 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка, Светодиодная подсветка колес, Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кикборд |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-26



