
Самокат триколісний з сидінням 5в1 iTrike (колеса PU, регул. кермо, світло, музика) JR3-133-BRN Коричневий
Продавець: Круті тачки
1 846 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JR3-133-BRN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Самокат триколісний з сидінням 5в1 iTrike (колеса PU, регул. кермо, світло, музика) JR3-133-BRN Коричневий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 75 см |
| Диаметр колеса | 112 мм |
| Количество колес | 3 |
| Конструкция | Складная |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Коричневый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-09
Гарний, але не дуже якісний.
Переваги
Швидко відправили



