
Сенсорне відро для сміття 13л, Біле / Автоматичне відро для сміття / Розумний кошик для сміття Білий
Продавець: HUGO
855,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457854801
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Сенсорне відро для сміття 13л, Біле / Автоматичне відро для сміття / Розумний кошик для сміття Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Сенсорне відро для сміття на 13 л, Сіре / Автоматичне відро для сміття/ Сенсорне сміттєвий бак

Сенсорне відро для сміття на 12 л, від USB, 31.5х23х15 см, HH-001, Синій / Автоматичне відро для сміття / Сенсорний сміттєвий бак

Сенсорне відро для сміття на 12 л, від USB, 31.5х23х15 см, HH-001, Помаранчевий / Автоматичне відро для сміття / Сенсорний сміттєвий бак
📋 Технічні характеристики
| Тип мусорного ведра | Сенсорное |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 13 л |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 192 мм |
| Длина | 199 мм |
| Высота | 280 мм |
| Вид корзины | Универсальная |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Съемная крышка | Нет |
| Наличие педали | Нет |
| Тип установки | Напольная, Настольный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-06
Відро менше, ніж може здаватися
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-29
Переваги
Неввічливий продавець