
Сенсорне відро для сміття на 13 л, Сіре / Автоматичне відро для сміття/ Сенсорне сміттєвий бак
Продавець: HUGO
928 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23457854802
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сенсорне відро для сміття на 13 л, Сіре / Автоматичне відро для сміття/ Сенсорне сміттєвий бак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Сенсорне відро для сміття 13л, Біле / Автоматичне відро для сміття / Розумний кошик для сміття Білий

Сенсорне відро для сміття на 12 л, від USB, 31.5х23х15 см, HH-001, Помаранчевий / Автоматичне відро для сміття / Сенсорний сміттєвий бак

Сенсорне відро для сміття на 12 л, від USB, 31.5х23х15 см, HH-001, Синій / Автоматичне відро для сміття / Сенсорний сміттєвий бак
📋 Технічні характеристики
| Вид корзины | Для мусора |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 20 мм |
| Материал | Пластик |
| Объем | 13 л |
| Поверхность | Матовая |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Тип мусорного ведра | Сенсорное |
| Тип установки | Напольная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 19 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24
Відмінно рекомендую всім, якість чудова