
Сейф скарбничка дитяча (2 кольори, озвучування англ. мовою, імітація сканера відбитка, 2 банкноти) 5935 C/D
Продавець: Круті тачки
714 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5935 C/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сейф скарбничка дитяча (2 кольори, озвучування англ. мовою, імітація сканера відбитка, 2 банкноти) 5935 C/D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бирюзовый |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності



