
Шкільний рюкзак (30х42см) C 57485
Продавець: Круті тачки
600 ₴845 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 57485
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шкільний рюкзак (30х42см) C 57485». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 42 см |
| Глубина | 30 см |
| Материал | Полиэстер |
| Ортопедические свойства | Да |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 13 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-02
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


