
Складний стіл для пікніка + 4 стільці, 120x70x60см, Білий / Кемпінговий стіл зі стільцями / Стіл туристичний
Продавець: GoodChoise
1 049,12 ₴1 498,74 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234580050
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Складний стіл для пікніка + 4 стільці, 120x70x60см, Білий / Кемпінговий стіл зі стільцями / Стіл туристичний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Складний стіл для пікніка + 4 стільці, 120х70х60см, Помаранчевий / Розкладний стіл туристичний / Стіл для кемпінгу

Складний стіл для пікніка металевий + чохол, 50x50х50 см / Туристичний стіл розкладний / Стіл для кемпінгу

Складний стіл для пікніка 4 стільця, 120х70х60см, Бамбук / Туристичний стіл розкладний / Стіл для кемпінгу
📋 Технічні характеристики
| Состав комплекта | Стол + стулья без спинки |
| Количество персон | 4 |
| Количество стульев | 4 шт |
| Материал столешницы | МДФ |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Допустимая нагрузка на стол | 40 кг |
| Допустимая нагрузка на стул | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16
Щиро вдячні за замовлення та гарний коментар. Завжди раді новим зверненням!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності