
Складний стіл для пікніка 4 стільця, 120х70х60см, Бамбук / Туристичний стіл розкладний / Стіл для кемпінгу
Продавець: HUGO
1 035,45 ₴1 479,21 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 23457876602
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Складний стіл для пікніка 4 стільця, 120х70х60см, Бамбук / Туристичний стіл розкладний / Стіл для кемпінгу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Складний стіл для пікніка + 4 стільці, 120х70х60см, Помаранчевий / Розкладний стіл туристичний / Стіл для кемпінгу

Складний стіл для пікніка металевий + чохол, 50x50х50 см / Туристичний стіл розкладний / Стіл для кемпінгу

Складний стіл для пікніка + 4 стільці, 120x70x60см, Білий / Кемпінговий стіл зі стільцями / Стіл туристичний
📋 Технічні характеристики
| Состав комплекта | Стол + стулья без спинки |
| Количество персон | 4 |
| Количество стульев | 4 шт |
| Материал столешницы | МДФ ламинированный |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Допустимая нагрузка на стол | 30 кг |
| Допустимая нагрузка на стул | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Высота стола | 700 мм |
| Ширина стула | 260 мм |
| Высота сиденья стула | 360 мм |
| Цвет | Бамбук |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-15
Ужасний сайт. Товар прийшов пошкоджений. На пошті перевірити неможливо було, він не витягувався з коробки. Зіпсований подарунок і зіпсований настрій
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-20
Магазин працює дуже погано,обманюють в ціновій категорії,не відсилають вчасно,чекаю вже тиждень,до сьогодні тільки зібрано,ціну до отримання ставлять більшу,ніж в каталозі товарів у їх магазині.Робота магазину 0 зірочок
Переваги
Ціна вище заявленої, Відправляли довше обіцяного2025-12-04