
Складний стіл для пікніка металевий + чохол, 50x50х50 см / Туристичний стіл розкладний / Стіл для кемпінгу
Продавець: HUGO
615 ₴878,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234585540
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Складний стіл для пікніка металевий + чохол, 50x50х50 см / Туристичний стіл розкладний / Стіл для кемпінгу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Складний стіл для пікніка + 4 стільці, 120х70х60см, Помаранчевий / Розкладний стіл туристичний / Стіл для кемпінгу

Складний стіл для пікніка 4 стільця, 120х70х60см, Бамбук / Туристичний стіл розкладний / Стіл для кемпінгу

Складний стіл для пікніка + 4 стільці, 120x70x60см, Білий / Кемпінговий стіл зі стільцями / Стіл туристичний
📋 Технічні характеристики
| Материал столешницы | Алюминий |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Форма стола | Квадратный |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 500 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Ширина в сложенном виде | 170 мм |
| Глубина в сложенном виде | 140 мм |
| Высота в сложенном виде | 510 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-21
Замовляв столик для пікніка Tramp. Відправили китайський "noname" , який не відповідає заявленому товару. При розмові з менеджером декілька разів уточнював. Ціна заявлена не відповідає фактичній.
Переваги
Ціна вище заявленої, Товар не відповідав опису2026-03-15
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець