
Снайперська гвинтівка дитяча (12 поролонових кульок, тримач, приціл, у коробці) 108-403
Продавець: Круті тачки
556 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 108-403
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Снайперська гвинтівка дитяча (12 поролонових кульок, тримач, приціл, у коробці) 108-403». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 155 мм |
| Длина упаковки | 686 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Іграшка прийшла швидко і в гарному стані
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



