
Собака на радіокеруванні (2 кольори, сенсорна зона, танцює, виконує команди англійською) Y 878
Продавець: Круті тачки
1 082 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Y 878
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Собака на радіокеруванні (2 кольори, сенсорна зона, танцює, виконує команди англійською) Y 878». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 210 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип модели | Животные |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 130 мм |
| Высота упаковки | 215 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Тип | Робот |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина упаковки | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-17
Нормальна якість за доступною ціною.
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


