
Сонячна панель портативна 12Вт, 9В (34,8х22см) + адаптери, CL-0912 / Сонячна зарядна станція
Продавець: HUGO
355 ₴507,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234573807
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сонячна панель портативна 12Вт, 9В (34,8х22см) + адаптери, CL-0912 / Сонячна зарядна станція». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Выходное напряжение | 9 В |
| Выходной ток | 1300 мА |
| Длина | 348 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | С подставкой, Влагозащищенный корпус |
| Разъемы | DC, micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-22
Вдячна продавцю за швидке оформлення та адекватну ціну товару. Все що я придбала якісне. Вперше бачу такі великі сонячні батареї🤭, тому дуже цьому зраділа. На довго хватило заряду посидіти на природі , і телефон підзарядити і ліхтарик довго пропрацював.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
