
Сонячна панель портативна 3Вт, USB, 172x120мм, HA-50 / Сонячний зарядний модуль
Продавець: HUGO
199,17 ₴284,53 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234574617
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сонячна панель портативна 3Вт, USB, 172x120мм, HA-50 / Сонячний зарядний модуль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 600 мА |
| Длина | 172 мм |
| Зарядка батареи | От солнечной энергии |
| Максимальная мощность W | 3 |
| Особенности | С подставкой, Влагозащищенный корпус |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-19
Товар чудовий, відправляли занадто довго!
Переваги
Товару не було в наявності, Відправляли довше обіцяного
