
Сонячна панель Solar Board 250W для домашнього електропостачання
Продавець: Kanctovar
4 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Solar Board 250W
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сонячна панель Solar Board 250W для домашнього електропостачання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 1640 мм |
| КПД, не менее | 21.2 % |
| Количество элементов | 144 шт |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Материал рамки | Алюминий |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Мощность | 250 Вт |
| Напряжение при максимальной мощности | 41.65 В |
| Напряжение холостого хода | 49.5 В |
| Степень защиты IP | 68 |
| Температурный коэффициент мощности | -0.35 %/°С |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.27 %/°С |
| Температурный коэффициент тока | 0.048 %/°С |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Ток короткого замыкания | 13.85 А |
| Ток при максимальной мощности | 12.97 А |
| Толщина | 35 мм |
| Ширина | 992 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-04







