
Сонячна панель Solar Panel 1270х600х35 мм 150W 18V YU227
Продавець: YouShine
3 889 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 150W12VSLNPNL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сонячна панель Solar Panel 1270х600х35 мм 150W 18V YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 2000 В |
| Мощность | 150 Вт |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 67 |
| Вес | 8 кг |
| Толщина | 35 |
| Ток короткого замыкания | 13.85 |
| Напряжение холостого хода | 49.5 |
| Количество элементов | 144 |
| Напряжение при максимальной мощности | 41.65 |
| Ток при максимальной мощности | 12.97 |
| КПД, не менее | 21.2 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-07
Переваги
Швидко відправили


