
Сортер дерев'яний Tree Toys (цифри, математичні знаки, фігури, магнітна рибалка, кільця) MD 0852
Продавець: Круті тачки
597 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MD 0852
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Сортер дерев'яний Tree Toys (цифри, математичні знаки, фігури, магнітна рибалка, кільця) MD 0852». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tree Toys |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 140 мм |
| Длина | 365 мм |
| Длина упаковки | 375 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 130 мм |
| Ширина упаковки | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


