
Сортер-мандрівник "WToys" (підсвітка, казки, пісні, віршики, знімні машинки, запускач) 66648
Продавець: Круті тачки
539 ₴759 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 66648
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сортер-мандрівник "WToys" (підсвітка, казки, пісні, віршики, знімні машинки, запускач) 66648». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 215 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Сину дуже сподобалась іграшка, дуде цікава, машинки знімаються вставляються, можна їх з гірки спускати. За ручку носив цей фургончик. Ну дуже сподобалась ,а ще й музична. Дякуємо, обслуговування гарне та дякую за гарну іграшку🥰❤️
Переваги
Гарне обслуговування, Товар був у наявності


