
Спецтехніка "Авто Експерт" (масштаб 1:40, звук, світло, інерція, рухомі елементи) TK-40071
Продавець: Круті тачки
724 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK-40071
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Спецтехніка "Авто Експерт" (масштаб 1:40, звук, світло, інерція, рухомі елементи) TK-40071». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Металлопластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Инерционная |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-30
Дякую, що швидко відправили. Машинка супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності



