
Спецтехніка бетонозмішувач (світло, звук, інерція, рухомі елементи, аксесуари) JS 132 / 132 A
Продавець: Круті тачки
540 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JS 132 / 132 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Спецтехніка бетонозмішувач (світло, звук, інерція, рухомі елементи, аксесуари) JS 132 / 132 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бетономешалка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-15



