
Спецтехніка Лісовоз (звуки, підсвічування, інерція, конструктор, викрутка, помпова подача води) YW 9072 B
Продавець: Круті тачки
604 ₴850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YW 9072 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Спецтехніка Лісовоз (звуки, підсвічування, інерція, конструктор, викрутка, помпова подача води) YW 9072 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 320 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець


