
Спецтехніка "Навантажувач" (вантаж, інерція, звук, підсвітка, масштаб 1:16, рухомі елементи) JS 130
Продавець: Круті тачки
529 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JS 130
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Спецтехніка "Навантажувач" (вантаж, інерція, звук, підсвітка, масштаб 1:16, рухомі елементи) JS 130». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 115 мм |
| Длина | 280 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Конвеерный погрузчик |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 165 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-07
Товар перевершив всі очікування. Дитина в захваті.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


