
Спецтехніка "Пожежна машина" (звуки, підсвітка, гумові шини, фігурки, рухомі елементи) QL 888-10
Продавець: Круті тачки
1 315 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: QL 888-10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Спецтехніка "Пожежна машина" (звуки, підсвітка, гумові шини, фігурки, рухомі елементи) QL 888-10». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 310 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пожарный автомобиль |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 125 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-13
Усе добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


