
Спецтехніка Сміттєвоз (підсвічування маячків, звуки роботи техніки, інерція, рухомий причіп) WY 680 A
Продавець: Круті тачки
540 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WY 680 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Спецтехніка Сміттєвоз (підсвічування маячків, звуки роботи техніки, інерція, рухомий причіп) WY 680 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мусоровоз |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


