
Спецтехніка (звуки, підсвічування, інерція, конструктор, викрутка, помпова подача води) YW 9082 C
Продавець: Круті тачки
786 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YW 9082 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Спецтехніка (звуки, підсвічування, інерція, конструктор, викрутка, помпова подача води) YW 9082 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 300 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-23
Хорошо упакован товар. Отправили по просьбе раньше,чтобы успел приехать на подарок.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили


