
Спортивний велосипед дитячий 20 дюймів (рама 12,5", SHIMANO 21SP, Алюмін. рама) Profi G20OPTIMAL A20.3 Чорний
Продавець: Круті тачки
7 658 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G20OPTIMAL A20.3 К10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Спортивний велосипед дитячий 20 дюймів (рама 12,5", SHIMANO 21SP, Алюмін. рама) Profi G20OPTIMAL A20.3 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 13 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Год выпуска | 2022 |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Звонок | Да |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Подножка | Да |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 11-13" |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Рост велосипедиста | 115-130 |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Черный |
| Возрастная группа | От 6 до 12 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


