
Стелаж на колесах 3 яруси, 80х45х30см, Білий / Пересувний стелаж для ванної / Мобільна етажерка для кухні
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стелаж на колесах 3 яруси, 80х45х30см, Білий / Пересувний стелаж для ванної / Мобільна етажерка для кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Количество ножек | 4 шт |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Корпус (каркас) | сталь покрытая краской |
| Ножки | сталь |
| Основной цвет | Белый |
| Полки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип установки | Напольная |
| Форма полки | прямая прямоугольная |
| Форма этажерки | прямая |
| Цвет покрытия | Черный |
| Ширина | 450 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
Дуже хочу, щоб цей відгук прочитали власники магазину і покупці! 22.12.25. Я зробила замовлення і відразу його оплатила. Замовлення було прийнято продавцем і було у статусі «комплектується». Я чекала 4 дні, але статус не змінювався і товар не відправляли. Зі мною ніхто не звʼязався і 25.12. я почала сама дзвонити в магазин. Додзвонитися був ще той квест, лінія була постійно зайнята і ніхто не передзвонив. Але я додзвонилася і тут почалось найцікавіше.Менеджер№ 1 на мій запит, коли відправлять товар-сказала, що його не має в наявності. На мої обурення,що мені ніхто не передзвонив і не сказав про це- почала ковтати слова і нічого путнього не сказала, поклала трубку.Я дозвонилася вдруге.Менеджер №2 почала вибачатися і на мої обурення запропонувала підібрати інший товар і відправити його на мій телефон в месенджер. Але, ніхто нічого не відправив і знов тиша.Я додзвонилася втретє, і тут саме цікаве. Менеджер №3 це взагалі жах! На мої прохання просто відмінити товар, щоб мені повернулися гроші-розмовляла хамовито. У результаті-відміну не зробила. Пройшла доба. І тільки потім зі мною звʼязався менеджер № 4 і нарешті зробив відміну!Власники магазину, це повний провал. Зверніть увагу на роботу менеджерів. Вони тягнуть на дно Ваш магазин!Покупці, подумайте двічі, ніж замовляти в цьому магазині, якщо Ви цінуєте Ваш час, нерви і гроші!!!

